reference
 

Výběr z referencí darkovavina.cz

V následující části uvádíme několik vybraných referencí od našich klientů, pro něž jsme v minulosti realizovali zakázky na výrobu dárkových láhví jako propagačního předmětu.

Aviva životní pojišťovna a.s.

Aviva je tradiční, silnou a progresivní britskou pojišťovnou, opírající se o pevné finanční základy a britské konzervativní tradice v tom nejlepším smyslu slova.

Pro pojišťovnu Aviva bylo v roce 2007 realizováno několik sad dárkových lahví a to jak pro významné výročí, tak jako dárkový předmět pro významné klienty.

KongeVei s.r.o.

KongeVei je poradenská společnost, která poskytuje své služby nadnárodním i domácím klientům v oblasti řízení lidských zdrojů, vzdělávání a přípravě projektů financovaných z fondů Evropské Unie.

Pro společnost KongeVei byly realizovány novoroční dárkové láhve v roce 2005 i 2006.

HI-TEC SPORTS MID EUROPE s.r.o.

Celosvětový výrobce sportovní obuvi a sportovního vybavení.

Pro společnost HI-TEC byla realizována výroba speciálních dárkových láhví pro obchodní partnery jakou součást přání k Novému roku 2005 a 2006.

HI-TEC SPORTS MID EUROPE s.r.o.

Celosvětový výrobce sportovní obuvi a dalšího sportovního vybavení.

Při tiskové konferenci oznamující vstup společnosti do hokejového klubu Sparta Praha jako hlavního sportovního sponzora byla novinářům a dalším účastníkům tiskové konference předána dárková láhev od darkovavina.cz.

PUDIS a.s.

Společnost poskytující komplexní služby v projektové, průzkumné, konzultační a inženýrské činnosti, zejména v oborech dopravních staveb a systémů, městských komunikací, mostů, tunelů a inženýrských sítí, inženýrsko-geologických a geotechnických průzkumů a průzkumů a dokumentací vlivů na životní prostředí.

Pro společnost PUDIS byla realizována výroba speciálních dárkových láhví pro obchodní partnery jakou součást přání k Novému roku 2006.

TENTE s.r.o.

Česká dceřinná společnost německého koncernu, jež se zabývá vývojem, produkcí a odbytem kol, koleček a dalších pohybových systémů.

Pro společnost TENTE byla realizována výroba speciálních dárkových láhví u příležitosti celosvětového setkání zástupců společnosti v České republice v roce 2004.

Vyberte si víno pro vaši láhev.
Vytvořte si vlastní láhev.

 

Kancelář:

Spálená 51, 110 00 Praha 1

Obchod:

Marek Koplík
Mobil: +420 775 22 33 88
Email: marek.koplik@darkovavina.cz

Mikhail Nikitin
Mobil: +420 776 068 351
Email: mikhail.nikitin@darkovavina.cz

kontaktní formulář zde

Dárková vína Dárková vína
ahoj
O nás  |   Dárková vína  |   Výběr vín  |   Výroba lahví  |   Reference  |   Kontakt
darkovavina.cz © 2006 design by da-buben, powered by midEurope technology